reference

Jiří Petr

Jiří Petr

Skyrunner & ultrarunner
Reprezentant ČR v ultratrailu a skyrunningu

„Horské ultratraily se neobejdou bez pořádné porce energie. Její správné doplňování často rozhoduje o úspěchu. Než jsem poznal Edgar, vyzkoušel jsem mnoho jiných doplňků. Pouze Edgar mi ale dokáže energii dodávat opravdu po dlouhou dobu a navíc je šetrný k žaludku. A pomáhá mi i v regeneraci, což je nesmírně důležité. Teď už se mohu soustředit jen na výkon.“


Pavel Paloncý

Pavel Paloncý

Extrémní běžec
Dvojnásobný vítěz Spine Race

Závodím v různých podmínkách - v zimě, v horách, ve vysoké nadmořské výšce, v poušti i v džungli. Podmínky tak rozdílné, jak si lze jen představit, adaptace na extrémní podmínky ale tvoří součást úspěchu. Na Edgar jsem se mohl ve všech těchto podmínkách spolehnout a fungoval pokaždé stejně - výborně."


Jožo Hlavčo

Jožo Hlavčo

Běžec do vrchu & držitel traťového rekordu
na Slavkovský štít, Choč, Red Bull 400 Štrbské Pleso

Závodím v běhu do vrchu. Líbí se mi, že se tahle spravedlivá disciplína odehrává v přírodě a že je šetrná k tělu. Trénink vyžaduje dlouhé objemové, ale také intenzivní jednotky. Intervalový běh, skialp s převýšením 3 000 m nebo třeba 120 km na kole – to všechno Edgar svým složením spolehlivě pokryje. Energetický nápoj, tyčinky a gely doplňují energii tak, jak ji tělo žádá. V regeneraci mi zase pomáhá magnesium a protein."

Další