reference

Richard Hynek

Richard Hynek

Extrémní překážkový běžec
Mistr světa ve Spartan Trifecta

„Nejraději běhám delší vzdálenosti kolem 20-30 km, na které potřebuji mít dostatek energie. A právě v tom mi Edgar pomáhá! Nefunguje totiž jako klasické energetické gely či drinky, takže u něj nehrozí ostrý nástup a ostrý pokles cukrů v krvi. Tím pádem nemusím užívat jeden gel za druhým. Další výhodou Edgaru je, že je lehce stravitelný a nezatěžuje žaludek, což je během běžeckých závodů nezbytná vlastnost.”


Patrik Milata

Patrik Milata

Ultraběžec

„Edgar je pro mě dokonalým partnerem v různých běžeckých situacích. Hlavní přínos má před a při běhu, kdy zajišťuje dostatek energie pro tělo, ale já ho často využívám i po intenzivním tréninku, kdy je nutné doplnit kvalitní sacharidy a bílkoviny.

Na 100km+ ultrabězích mi 150-200 g powerdrinku akorát stačí na 5-6 hodin výkonu, potom už energii doplňuji powergelem každých 30-45 minut. Je až neuvěřitelné, jak mě dokáže i jen jeden gel nabudit a ulehčit mi následující kilometry.”


Jiří Petr

Jiří Petr

Skyrunner & ultrarunner
Reprezentant ČR v ultratrailu a skyrunningu

„Horské ultratraily se neobejdou bez pořádné porce energie. Její správné doplňování často rozhoduje o úspěchu. Než jsem poznal Edgar, vyzkoušel jsem mnoho jiných doplňků. Pouze Edgar mi ale dokáže energii dodávat opravdu po dlouhou dobu a navíc je šetrný k žaludku. A pomáhá mi i v regeneraci, což je nesmírně důležité. Teď už se mohu soustředit jen na výkon.“

Další