Zjisti, jak Edgar funguje

Dodává energii.
Každý ze 4 sacharidů se na energii přeměňuje jinak. Díky tomu zajistí Edgar okamžitou energii i tu, která se uvolňuje postupně.

Prodlužuje sportovní výdrž. Obsažené látky zlepšují fyzický výkon, oddalují únavu a chrání před překyselením.

Urychluje regeneraci po sportu i bez dalších přípravků. Přidané aminokyseliny totiž výrazně ovlivňují regeneraci svalové hmoty.

 

Dodává energii

Dostatek energie při sportu je základ. A okamžitou energii pro svůj sportovní výkon získáš nejlépe a nejrychleji z cukrů, z dobře namixovaných cukrů. Přesně takový mix v sobě ukrývá Edgar: parťák, který tě podrží jak při důležitém závodu, tak při náročném tréninku.

Chytré sacharidy pro perfektní výkon

Edgar obsahuje 4 druhy cukrů a každý z nich se na energii přeměňuje jinak. Základní sacharidy glukóza a sacharóza zajistí okamžitý přísun energie. Složitý sacharid maltodrexin uvolňuje glukózu postupně, a déle tak dodává sílu. Sacharid s nízkým glykemickým indexem palatinóza udržuje a optimalizuje výkon. Zkrátka dobrá parta.

Užiteční pomocníci cukrů

Z cukrů je potřeba vytěžit maximum. Proto v Edgaru najdeš užitečné látky, které využití cukrů během závodu nebo tréninku ještě zefektivní. Syrovátkový protein prodlužuje uvolňování glukózy do krve a zajišťuje kvalitní potravu svalům. MCT tuky se při fyzické aktivitě ihned vstřebávají a mění se v okamžitý zdroj energie.

Edgar: klidná a inteligentní síla

Staří Řekové tvrdili, že energie je hlavně vůle, či schopnost k činům. Přísun výběrových živin během závodu podpoří tvou vůli i schopnost dosáhnout vytouženého cíle. A o to nám s Edgarem jde. Vytvořili jsme zdroj klidné a inteligentní síly, která ti pokryje až 300 minut výkonu. Záleží pouze na tobě, jak si svou „sílu“ rozvrhneš a nadávkuješ. Řiď si svou energii sám, Edgar tě nezradí.

Prodlužuje výdrž

Čím delší výdrž, tím lepší výsledky. Obyčejné nakopáváky založené na taurinu, kofeinu nebo podobných látkách ti sice dopřejí solidní rozjezd, ale za půl hodiny už o nich nevíš. Edgara jsme vyvinuli tak, aby se z něj energie uvolňovala postupně. Edgar tak výrazně prodlužuje dobu, po kterou vydržíš makat naplno.

Na dlouhé trati s Edgarem: větší šance zvítězit

Energie z cukrů sama o sobě dlouhou výdrž nezajistí. Edgar v sobě proto ukrývá ještě další vychytávky: neesenciální aminokyselina beta alanin zlepšuje fyzický výkon a oddaluje únavu. Citrulin malát, který rozšiřuje cévy, podporuje přeměnu tuků na energii, chrání před překyselením a podílí se na detoxikaci jater.

Energetická exploze bez nevolností a těžkého žaludku

Edgar dodává tolik energie jako plnohodnotné jídlo. Zatímco klasický oběd tě zpomalí složitým trávením, po Edgarovi se budeš cítit lehce. Běžné energetické stimulanty zatěžují žaludek a mohou způsobit nevolnost, která pak může nepříznivě ovlivnit celkovou výdrž. S Edgarem ti nic takového nehrozí, je vyrobený bez přidání umělých barviv a chemických konzervantů.

Dlouhotrvající výdrž pro tělo i mozek

Glukóza představuje rychlou energii nejen pro tělo, ale také pro mozek. Její dostatek zlepšuje koordinaci pohybů, soustředění a orientaci v neznámém prostředí. Edgar zásobuje tvůj mozek glukózou kontinuálně, proto se vydržíš déle koncentrovat na to, co je během tréninku, nebo závodu důležité.

Urychluje regeneraci těla

Svatou trojici každého sportovce tvoří trénink – závod – odpočinek. Regenerace organismu je klíčová jak po tréninku, tak po závodě. Zvlášť tehdy, pokud závod probíhá na etapy. Jen pořádně odpočinutý můžeš znovu naplno závodit nebo trénovat. Edgar ti pomůže i po náročné sportovní zátěži.

Cenné BCAA aminokyseliny: méně vyčerpané svaly

Během sportovního výkonu udržuje tvé tělo vyrovnanou hladinu glukózy. Pokud glukóza dojde, nastartuje se proces glukoneogeneze, kdy se glukóza začne tvořit z glukoplastických aminokyselin. Takzvané BCAA aminokyseliny výrazně ovlivňují regeneraci svalové hmoty. Tělo je využívá jako přímý zdroj energie a nedochází tak k relativně složité glukoneogenezi. Regeneraci svým silným katabolickým účinkem podporuje také aminokyselina glutamin. S Edgarem se tvé svaly zbytečně nevyčerpají a lépe se regenerují.

Odpočinek i bez regeneračních přípravků

Samozřejmě, že existují i preparáty určené přímo k regeneraci organismu. My jsme ovšem Edgara dlouhodobě testovali a zjistili jsme, že sportovci skvěle regenerovali i bez speciálních produktů. Pokud užíváš Edgara, můžeš dát regeneračním přípravkům klidně sbohem. Edgar jejich funkci perfektně zastane.

Bestsellers