Rádce

Jožo Hlavčo

Jožo Hlavčo

Běžec do vrchu & držitel traťového rekordu
na Slavkovský štít, Choč, Red Bull 400 Štrbské Pleso

Závodím v běhu do vrchu. Líbí se mi, že se tahle spravedlivá disciplína odehrává v přírodě a že je šetrná k tělu. Trénink vyžaduje dlouhé objemové, ale také intenzivní jednotky. Intervalový běh, skialp s převýšením 3 000 m nebo třeba 120 km na kole – to všechno Edgar svým složením spolehlivě pokryje. Energetický nápoj, tyčinky a gely doplňují energii tak, jak ji tělo žádá. V regeneraci mi zase pomáhá magnesium a protein."


Richard Hynek

Richard Hynek

Extrémní překážkový běžec
Mistr světa ve Spartan Trifecta

„Nejraději běhám delší vzdálenosti kolem 20-30 km, na které potřebuji mít dostatek energie. A právě v tom mi Edgar pomáhá! Nefunguje totiž jako klasické energetické gely či drinky, takže u něj nehrozí ostrý nástup a ostrý pokles cukrů v krvi. Tím pádem nemusím užívat jeden gel za druhým. Další výhodou Edgaru je, že je lehce stravitelný a nezatěžuje žaludek, což je během běžeckých závodů nezbytná vlastnost.”


Patrik Milata

Patrik Milata

Ultraběžec

„Edgar je pro mě dokonalým partnerem v různých běžeckých situacích. Hlavní přínos má před a při běhu, kdy zajišťuje dostatek energie pro tělo, ale já ho často využívám i po intenzivním tréninku, kdy je nutné doplnit kvalitní sacharidy a bílkoviny.

Na 100km+ ultrabězích mi 150-200 g powerdrinku akorát stačí na 5-6 hodin výkonu, potom už energii doplňuji powergelem každých 30-45 minut. Je až neuvěřitelné, jak mě dokáže i jen jeden gel nabudit a ulehčit mi následující kilometry.”


Jiří Petr

Jiří Petr

Skyrunner & ultrarunner
Reprezentant ČR v ultratrailu a skyrunningu

„Horské ultratraily se neobejdou bez pořádné porce energie. Její správné doplňování často rozhoduje o úspěchu. Než jsem poznal Edgar, vyzkoušel jsem mnoho jiných doplňků. Pouze Edgar mi ale dokáže energii dodávat opravdu po dlouhou dobu a navíc je šetrný k žaludku. A pomáhá mi i v regeneraci, což je nesmírně důležité. Teď už se mohu soustředit jen na výkon.“


Pavel Paloncý

Pavel Paloncý

Extrémní běžec
Dvojnásobný vítěz Spine Race

Závodím v různých podmínkách - v zimě, v horách, ve vysoké nadmořské výšce, v poušti i v džungli. Podmínky tak rozdílné, jak si lze jen představit, adaptace na extrémní podmínky ale tvoří součást úspěchu. Na Edgar jsem se mohl ve všech těchto podmínkách spolehnout a fungoval pokaždé stejně - výborně."


Marek Causidis

Marek Causidis

Ultramaraton & skyrunning
Trojnásobný vítěz B7 a dvojnásobný mistr ČR

“Běhám už 10 let, za tu jsem vyzkoušel nespočet výživových doplňků a mnohokrát si ověřil, jak důležité je správné doplňování energie nejen při závodě, ale také při náročném tréninku. Až Edgar dokázal naplno pokrýt mé energetické potřeby a pomoci mi také s regenerací. Navíc výborně chutná, což sice není u doplňku stravy rozhodující, ale rozhodně to je příjemné.”